Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Gamintojai

Gamintojai

Karšta naujiena

Karšta naujiena

Mūsų teikiamos paslaugos

Echolotų montavimas ir priežiura
Batimetrinių žemėlapių gamyba pagal individualų užsakyma.
Echolotų remontas, garantinis ir po garantinis aptarnavimas.
Konsultacijos.

Detali paieška

Detali paieška

HOOK² REVEAL

Lowrance pristato HOOK Reveal 

Patogaus žuvų aptikimo naujiena 

Naujasis ekranas su “FishRevealTM” ir “Genesis Live Mapping”   

Mes džiaugiamės galėdami pristatyti “HOOK Reveal,” naujausius įrenginius iš HOOK serijos žuvų ieškiklių/ žemėlapių sudarymo įrenginių, su “FishRevealTM su “Genesis Live” kartografavimu realiu laiku.

Bus galima pasirinkti 9-, 7- arba 5-colių “HOOK Reveal” modelius su šiais regionams pritaikytais keitikliais:

 AMER: “TripleShot” (Aukšto dažnio CHIRP, šoninio vaizdo ir apačios vaizdo nuskaitymas (SideScan, DownScan ImagingTM)), “SplitShot” (Aukšto dažnio CHIRP ir apačios vaizdo nuskaitymas (DownScan ImagingTM)) ir visomis kartografavimo galimybėmis arba GPS maršruto sudarymo įrenginiu.

EMEA: “TripleShot” (Aukšto dažnio CHIRP, šoninio vaizdo ir apačios vaizdo nuskaitymas (SideScan, DownScan ImagingTM)), 83/200 HDI (vidutinio/aukšto dažnio CHIRP ir apačios vaizdo nuskaitymas (DownScan ImagingTM)) keitikliai su visomis kartografavimo galimybėmis.

APAC: “TripleShot” (Aukšto dažnio CHIRP, šoninio vaizdo ir apačios vaizdo nuskaitymas (SideScan, DownScan ImagingTM)), “SplitShot” (Aukšto dažnio CHIRP ir apačios vaizdo nuskaitymas (DownScan ImagingTM)) ir keitikliais ir 50/200 HDI (žemo/aukšto dažnio CHIRP ir apačios vaizdo nuskaitymas (DownScan ImagingTM)) visomis kartografavimo galimybėmis arba GPS maršruto sudarymo įrenginiu.

Įžanga: Naujausias “HOOK Reveal” palengvina žvejybą suteikdamas puikų veikimą su pripažintais žuvų ieškojimo įrankiais, tarp kurių yra automatinis sonaras (“Autotuning Sonar”), pagerintas sonaro veikimas giliuose vandens telkiniuose,  šoninio vaizdo ir apačios vaizdo nuskaitymas (SideScan, DownScan ImagingTM) ir nuo šiol “FishRevealTM”, kuris viename ekrane suderina Lowrance CHIRP sonaro ir apačios vaizdo nuskaitymo (DownScan ImagingTM) įrankių teikiamą informaciją ir taip palengvina žuvų aptikimą. Nesvarbu ar žvejojate savo įprastoje žvejybos vietoje ar nepažįstamuose vandens telkiniuose, geriausias žvejybos sritis visada rasite iš anksto įkeltame JV žemyno ir AUS/NZ žemėlapyje, o taip pat galėsite realiu laiku sudaryti neištyrinėtų vietų žemėlapius su “Genesis Live.”

FishReveal

Su “FishReveal” žuvis surasti bus daug paprasčiau, nes jis viename ekrane pateikia patikrintą “Lowrance CHIRP” sonaro” informaciją ir apačios vaizdo nuskaitymo (DownScan ImagingTM) pateikiamus aukštos raiškos vaizdus, kuriose matomos žuvų susibūrimo struktūros.

Genesis Live kartografavimas realiu laiku

“Genesis Live” leis realiu laiku kurti jūsų vietinių ežerų arba nepažįstamų vandens telkinių žemėlapius (15 cm kontūro) jūsų “HOOK Reveal” arba “Genesis Live” ekrane.

Automatinis Sonaras

“HOOK Reveal” automatinis sonaras leis daugiau laiko skirti žvejybai ir mažiau - sonaro nustatymų keitimui, nes šis sonaras nustatymus automatiškai pritaikys žvejybos sąlygoms ir taip užtikrins geriausią sonaro vaizdą.

HOOK REVEAL

TripleShotTM arba SplitShot keitiklis

 • Išsirinkite sonarą iš “TripleShot” (Aukšto dažnio CHIRP, šoninio vaizdo ir apačios vaizdo nuskaitymas (SideScan, DownScan ImagingTM)) ir “SplitShot” (Aukšto dažnio CHIRP, apačios vaizdo nuskaitymas (DownScan ImagingTM)) keitiklių.

83/200 HDI ir 50/200 HDI keitikliai (Neparduodama JAV)

 • Rinkitės naujuosius “HOOK” šeimos narius, 83/200 HDI (tik EMEA) ir 50/200 HDI keitiklius, kurie suteiks geresnį sonaro veikimą giliuose vandens telkiniuose bei apačios vaizdo nuskaitymą (DownScan ImagingTM).

Kartografavimo galimybės

 • Tarp pasirinktinių žemėlapio atnaujinimų yra “C-MAP”,”C-MAP Genesis”, “Navionics®” ir daugiau.

Paprastas meniu ir atskira klaviatūra

 • Paprasta navigaciją tarp skirtingų pasirinkčių ir pagrindinių funkcijų pasirinkimas su “HOOK Reveal” paprastu meniu išdėstymu ir atskira klaviatūra.

Integruoti JV žemyno ir AUS/NZ žemėlapiai

 • Nesvarbu ar žvejojate savo įprastoje žvejybos vietoje ar nepažįstamuose vandens telkiniuose, su iš anksto įkeltu JV žemyno žemėlapiu, kuriame yra 15 cm kontūrinis žemėlapis su 4,000 ežerų, visada rasite geriausias žvejybos sritis. Išsamus Australijos/Naujosios Zelandijos arba viso pasaulio žemėlapis. Papildomai, AMER 50/200 HDI SKU taip pat pateikiami su “Navionics NAV+” kortele dėžutėje, kuri apima JV ir Kanados pakrantę.

Kartografavimo galimybės

 • Tarp pasirinktinių žemėlapio atnaujinimų yra “C-MAP”,”C-MAP Genesis”, “Navionics®” ir daugiau.

GPS maršruto sudarymo modeliai be kartografavimo galimybės (Neparduodama EMEA)

 • Puikus sprendimas meškeriotojams, kuriems reikalinga tik pagrindinė navigacija. Galima pasirinkti iš “Hook Reveal GPS” maršruto sudarymo įrenginio modelių su 5- ir 7- colių ekranais su “SplitShot” ir 7-colių ekranu su “TripleShot” keitikliais.

Paprastas tvirtinimas priekinėje panelėje arba ant gimbalo rėmelio

Pagrindinė savybės:

 • FishRevealTM
 • Genesis Live kartografavimas realiu laiku
 • Automatinis sonaras
 • Dvigubai didesnis sonaro matymo laukas nei kitų žuvų ieškiklių
 • Galima pasirinkti su TripleShotTM (Aukšto dažnio CHIRP, šoninio vaizdo ir apačios vaizdo nuskaitymas (SideScan, DownScan ImagingTM)), SplitShot (Aukšto dažnio CHIRP, apačios vaizdo nuskaitymas (DownScan ImagingTM)) 83/200 HDI (vidutinio/aukšto dažnio CHIRP ir apačios vaizdo nuskaitymas (DownScan ImagingTM)) arba 50/200 HDI (žemo/aukšto dažnio CHIRP ir apačios vaizdo nuskaitymas(DownScan ImagingTM)) keitikliais.
 • Pateikiama su iš anksto įkeltais C-MAP JV žemyno žemėlapiais, Navionics Nav+ AUS/NZ žemėlapiais, viso pasaulio paviršiaus žemėlapiu arba GPS maršruto sudarymo įrenginiu be kartografavimo galimybėmis.
 • SolarMAXTM Ekranas
 • Naujos aktyvaus vaizdo spalvų paletės
 • Optimizuota klaviatūra su vieno paspaudimo priėjimu prie pagrindinių funkcijų
 • Tarp kartografavimo pasirinkčių yra C-MAP, C-MAP Genesis, Navionics® ir daugiau
 • microSD kortelių skaitytuvas
 • Patogus tvirtinimas priekinėje panelėje arba ant gimbalo rėmelio

*tik įrenginiams su kartografavimo funkcija

Rodoma 1 - 7 iš 7

Rodoma 1 - 7 iš 7