LOWRANCE

GARANTIJA

Garantija suteikiama tik tiems produktams kurie pirkti tik iš Oficialių sertifikuotų platintojų Lietuvoje !!!

Jūs įsigijote Lowrance  produktą. Navico garantuoja Jums, kad Navico produktai, tinkamai naudojami ar instaliuojami, neturi gamybos ir medžiagų defektų ir suteikia garantiją vieneriems arba dviems metams nuo tos dienos, kai Jūs įsigijote šį produktą (garantijos laikotarpis).

Produkto įsigijimo diena yra ta diena, kai galutinis vartotojas įsigijo jį pirmą kartą; arba tuo atveju, jei šį produktą naujame laive instaliavo Navico atstovas, tai yra ta diena, kai galutinis vartotojas priėmė laivą.

Navico savo nuožiūra suremontuos arba pakeis naujomis arba atnaujintomis produkto dalimis arba analogišku produktu trūkumų turinčius produktus ar jų dalis, kurie buvo grąžinti Navico arba jo įgaliotam atstovui garantiniu laikotarpiu laikantis terminų, sąlygų ir išlygų, kurios yra išdėstytos www.lowrance.com. Ši garantija suteikia pirkėjui teisę tik į aukščiau minėtus remonto darbus ar keitimus.

Į KĄ KREIPTIS DĖL GARANTINĖS PRIEŽIŪROS?

Dėl garantinės priežiūros pirkėjai gali kreiptis į vietinį Navico sertifikuotą ar įgaliotą dylerį arba distributorių. Šiuo atveju galite rašyti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir skambinti  tel. +37061489900 arba  (sertifikuotų ar įgaliotų dylerių ir distributorių sąrašą galite rasti www.lowrance.com)

Garantinė priežiūra taip pat galima elektroniniu (on-line) būdu JAV. Išsamesnę informaciją rasite www.lowrance.com.

PRODUKTO REGISTRAVIMAS

Pirkėjai yra skatinami registruoti įsigytus produktus elektroniniu (on-line) būdu www.lowrance.com.

Norėdami užregistruoti įsigytus produktus pirkėjai taip pat gali susisiekti su Navico aukščiau nurodytais kontaktais.

PRODUKTO NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS

Produkto naudojimo instrukcijas galite atsisiųsti iš www.lowrance.com.

Instrukcija Lietuviu kalba rasite pakuotėje.


Jei ši Garantija yra verčiama iš anglų kalbos į kitą užsienio kalbą, esant neatitikimams tarp angliško teksto ir atitinkamo vertimo, pirmenybė teikiama angliškam Garantijos variantui.

http://www.lowrance.com/en-US/Support/Advantage-Service/