Lowrance Eilte Ti serija

Populiariausia 2016 metų serija tapo dar didesnė

Lowrance® Elite Ti yra visiškai nauja spalvotų  plačiaekranių echolotų / ploterių su liečiamu ekranu serija, kuri atitinka aukštos klasės ploterių funkcijas ir jų savybes  ─  už prieinamą kainą.

Pristatome naujus Lowrance Elite Ti plačiaekranius Elite-9 Ti ir – netgi didesnį, 12.1 colio – Elite-12 Ti. Dėl pažangiausių inovacijų ir prieinamos kainos Elite-12 Ti yra akivaizdus pasirinkimas rimtiems žvejams. Aukšto lygio procesorius yra greičiausias savo klasėje ir lenkia visus konkurentus.

Su daugiau vaizdo pasirinkčių nei pas bet kuriuos konkurentus, Elite Ti modelis standartiškai pateikiamas su daugiau dažnių pasiekiančiu CHIRP sonaru, išskirtiniu ir momentiniu TrackBackTM sonaro istorijos iškvietimu bei suderinimu su TotalScanTM daugiafunkcine Skimmer® rele, suteikiančia CHRIP ir StructureScan® HD sistemoms SideScan ir DownScan ImagingTM funkcijas. Visi Elite Ti modeliai su StructureScan HD, DownScan Imaging ir DownScan OverlayTM naudoja aukštos raiškos vaizdo dažnius – 455 ir 800 kHz – ir pateikia labai tikslų, niekur kitur nematytą vaizdą. Tik StructureScan HD gali pateikti plačiausią šoninio skenavimo diapazoną žvejyboje. Dėl maksimalaus beveik 100 metrų apimamo nuotolio į abi laivo puses Elite-Ti labai patogu naudoti. Su Elite-Ti galėsite daugiau laiko skirti žvejybai nei tinkamos vietos ieškojimui.

Pranašesnės tinklo funkcijos, įskaitant NMEA 2000® (išskyrus Elite-5 Ti) ir bevielis prisijungimas, kuris leidžia gauti pranešimus apie programinės įrangos atnaujinimus bei parsisiųsti juos tiesiai į Elite Ti displėjų ir visus prijungtus NMEA 2000 įrenginius. Elite Ti turi įrengtą aptarnavimo asistentą ir tinklo analizavimo Wi-Fi paslaugos įrankius, kurie leidžia siųsti pranešimus apie sistemą, ekrano nuotraukas ir informaciją apie programinės įrangos versiją tiesiai į Lowrance klientų aptarnavimo skyrių. Per wi-fi taip pat galėsite prisijungti prie GoFree® parduotuvės, kur galėsite nusiųsti savo sonaro duomenis arba parsisiųsti personalizuotus žemėlapius iš jūsų Insight GenesisTM paskyros. Bluetooth® bevielio tinklo galimybė leidžia kontroliuoti C-Monster® pagalba valdomą viengubo arba dvigubo elektros stulpo Power-Pole® instaliacijas tiesiai Elite-Ti liečiamame ekrane.

Elite Ti serijos dizainas yra minimalistinis, o konstrukcija tvirta. Tai yra būdinga Lowrence produktams. Puikios naudojimo charakteristikos ir išskirtinės savybės suderintos su labai paprastu valdymu.