HDS – tai geriausios žuvų ieškos ir navigacijos technologijos

Žymiausia pasaulyje elektronikos žūklei gamintoja „Lowrance“, įkurta 1957 metais, šiandien pristatė „HDS Gen3“ žuvų ieškiklių su kartografine sistema seriją. Sukūrus „HDS Gen3“ žengtas dar vienas revoliucinis žingsnis plėtojant perkamiausią pasaulyje, apdovanojimų pelniusį daugiafunkcį įrenginį su greitesniu procesoriumi, patobulintomis vidinėmis žuvų ieškos technologijomis ir dar patogesne pakeista meniu sistema. Siūlomi modeliai su 7, 9 ir 12 colių ekranais.

Naudojant „HDS Gen3“ seriją, kurioje įdiegta patobulinta „Lowrance“ naudotojo sąsaja, jutiklinis ekranas ir valdymas klaviatūra, galima greičiau pasiekti visas funkcijas – viskas po jūsų pirštais. Kartu įdiegtas patobulintas, itin spartus procesorius, kad įrenginys greičiau reaguotų. Piktograminės komandos valdomos instinktyviai, jas lengva išmokti, o patogios funkcijos, pavyzdžiui, meniu slinktis, pagalbinis žymeklis, pritraukiamosios nustatymų žymos ir peržiūros langai su pirštais valdomais šliaužikliais užtikrina patogumą naudotojui, panašų į išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio valdymą.

Visuose „HDS Gen3“ įdiegtos šio meto pažangiausios žuvų ieškos technologijos – nuo „StructureScan® HD“ ir „DownScan Imaging™“, kurios aiškiai parodo žuvingas priedangas, iki CHIRP sonaro, geriau išskiriančio objektą ir panaikinančio triukšmus, kad aiškiau ir lengviau matytumėte jaukines ir trofėjines žuvis. Dėl šių sonaro technologijų, dar pridėjus „Lowrance“ „TrackBack™“ funkciją, HDS žuvų ieškiklį mielai renkasi viso pasaulio meškeriotojai.

„HDS Gen3“ taip pat turi vidinę belaidžio ryšio funkciją, kad butų patogu tiesiai į žuvų ieškiklį su kartografine sistema atsisiųsti žemėlapių, programinės įrangos ir kad naudojant „Lowrance“ „GoFree“ programėlę būtų galima prijungti mobiliuosius įrenginius. Visuose „HDS Gen3“ modeliuose veikia savaiminio diegimo funkcija, jei norite tokių daugiau galimybių atveriančių sistemų kaip „SpotlightScan Sonar™“, „Broadband Radar™“, jūrinio radijo „SonicHub®“, jūrinės orų ir garso sistemos „SiriusXM®“, B klasės AIS ir DSC VHF, taip pat neseniai išleistos „SmartSteer™“ valdymo sistemos, skirtos „MotorGuide®“ Xi5 blizgiavimo varikliams su elektrine vairavimo sistema, ir „Lowrance“ išorinio piloto.

„Nuo 2008-ųjų viso pasaulio meškeriotojai renkasi „Lowrance“ HDS sistemas, jei nori kuo geriau praleisti laiką ant vandens, – sako „Navico“ vadovas Leifas Ottossonas. – HDS – tai ne tik šio meto pažangiausios žuvų ieškos technologijos, tai ir papildomų kartografinių sprendimų kolekcija bei darbiniai moduliai, kurių negali pranokti joks sektoriuje siūlomas žuvų ieškiklis su kartografine sistema.“

Įrenginiui „HDS Gen3“, kuris meškeriotojams siūlo plačiausią kartografinių naujinių pasirinkimą, tinka visa „Navionics®“ jūrlapių kolekcija, taip pat „C-MAP MAX-N+“ ir išorinių partnerių kartografiniai produktai, pavyzdžiui, „NV Digital Charts“. Be to, „HDS Gen3“ veikia su „Insight Genesis™“ kartografiniu įrankiu, kad būtų galima kurti ir bendrinti detalius kontūrinius žemėlapius, sudarytus pagal asmeninius sonaro įrašus. Visi kartografiniai produktai taip pat veikia su kompiuterine navigacijos planavimo programa „Insight Planner™“. Taip pat visame pasaulyje (ne tik Amerikos kontinente) galimos „Easy Routing“ ir „AutoRouting“ funkcijos, atitinkamai su „C-MAP MAX-N+“ ir „Navionics“ jūrlapiais.

Visus modelius galima įsigyti iš įgaliotų „Lowrance“ atstovų ir platintojų. Jiems suteikiama dvejų metų garantija, o kartu gaunate „Lowrance“ papildomų paslaugų paketą. Daugiau informacijos apie „Lowrance“ „HDS Gen3“, visą „Lowrance“ jūrų elektronikos kolekciją ir įgaliotų „Lowrance“ atstovų sąrašą rasite adresu  www.lowrance.lt