Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Karšta naujiena

Karšta naujiena

Mūsų teikiamos paslaugos

Echolotų montavimas ir priežiura
Batimetrinių žemėlapių gamyba pagal individualų užsakyma.
Echolotų remontas, garantinis ir po garantinis aptarnavimas.
Konsultacijos.

Detali paieška

Detali paieška

Ličio Jonų akumuliatoriai Rebelcell


Olandijos kompanija Rebel-cell, kuri pradėjo savo veikla 2012 metais yra aistringa klientams ir kokybei. Kompanija gamina ir parduoda ličio jonų baterijas. Li-ion baterijos, kurios sveria mažiau, suteikia daugiau galiosbei energijos ir yra geresnės aplinkai nei tradicinės baterijos. Akumuliatoriai, kurie įkraunami greičiau,veikiantys ilgiau ir yra pigesni ilgam naudojimui.
Kompanija orientuojasi tik į meškeriojimą. Įtraukdami savo klientus į produktų kūrimo ciklą. Kompanija rengia novatoriškus produktus, kurie leidžia mūsų klientams daryti tai, ką jie nori. Taigi jie gali lengvai naudoti karpių ar lydekų žvejybai, nesirūpindami, kad jų baterija gali išsikrauti. Mes gaminame lengvus produktus, kad galėtume be vargo nešiotis juos prie vandenens ir naudotis jų energija save prietaisams, elektros varikliams ir žuvų ieškikliams. Aukštos kokybės produktai, skirti patyrusiems žvejams, plačiai išbandytiems praktikoje, kurie yra patogūs naudoti.
Manome, kad klientai patys nusprendžia, kur ir kaip jie nori pirkti ir naudoti mūsų produktus. Štai kodėl mes parduodame savo produktus bendradarbiaujant su platintojais ir prekiautojais. Mūsų produktai yra prieinami visoje Europoje. Tuo mes didžiuojamės. 
Mūsų siekis - būti geriausiu nešiojamuoju energijos tiekėju Europoje.

Ličio jonų baterijos yra populiarios, nes turi daugybę privalumų:

Lyginant su įprastiniais akumuliatoriais, ličio jonų akumuliatoriai įkraunami greičiau, veikia ilgiau ir pasižymi didesniu energijos išskyrimo tankiu, todėl veikia ilgiau ir yra lengvesni. Kai šiek tiek žinai, kaip jie veikia, gali efektyviau juos išnaudoti.

  • Ličio jonų akumuliatoriai yra lengvesni, o jų elektrodai pagaminti iš lengvo litimo ir anglies . Jie taip pat turi labai didelį energijos kiekį . Pavyzdžiui, tipinė ličio jonų baterija gali laikyti 150 vatvalandžių elektros energijos viename kilogramais baterijos. NiMH (nikelio-metalo hidrido) baterija gali saugoti galbūt 100 vato valandų už kilogramą, nors gali būti labiau būdinga nuo 60 iki 70 vato valandų. Švino rūgšties baterija gali laikyti tik 25 vatvalandžius už kilogramą. Naudojant švino rūgšties technologiją, reikia 6 kilogramų, kad būtų galima laikyti tą patį energijos kiekį, kurį gali įveikti 1 kilogramo ličio jonų baterija. Tai didžiulis skirtumas
  • Ličio jonų akumuliatoriaus paketas praranda tik apie 5 proc. Savo mokesčio per mėnesį
  • Jie neturi atminties efekto , o tai reiškia, kad jums nereikės visiškai iškrauti jų prieš įkraunant, kaip ir kai kurių akumuliatorių chemijos .
  • Ličio jonų akumuliatoriai gali apdoroti šimtus įkrovimo / iškrovimo ciklų.