Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Karšta naujiena

Karšta naujiena

Mūsų teikiamos paslaugos

Echolotų montavimas ir priežiura
Batimetrinių žemėlapių gamyba pagal individualų užsakyma.
Echolotų remontas, garantinis ir po garantinis aptarnavimas.
Konsultacijos.

Detali paieška

Detali paieška

Lowrance


Daugelis žvejų neapsiriboja žvejyba nuo kranto, o renkasi žvejybą vandens telkiniuose, kartais net jūrose, kur numatyti galimas žvejybos sąlygas ir iššūkius – labai sunku. Apsisaugant ir norint aptikti žuvų būriavimosi vietas Jums reikalingi „Lowrance“ echolotai. Echolotas – modernus prietaisas skirtas žvejybai, kuris savo ekranėlyje (arba Jūsų išmaniajame telefone) nurodys po vandeniu esančius objektus – žuvis, dugno nelygumus ir kitą informaciją apie povandeninį gyvenimą.

Šis išmanus žvejybos prietaisas padidins kiekvieno žvejo galimybę pagauti įspūdingo dydžio trofėjų!  „Lowrance“ echolotai – šiuolaikinių technologijų pagalba sukurti įrenginiai, kurie veikia skanavimo spindulių pagalba. Visus echolotų parodymus galėsite stebėti nedideliame LCD ekranėlyje. Be to, pasiklydus galėsite pasinaudoti GPS navigacijos galimybe!

Šie prietaisai puikiai pasitarnaus, jei išsiruošiate žvejoti į naują vandens telkinį ir negalite būti tikri dėl žvejybos sąlygų. Tuomet „Lowrance“ echolotai – gali būti tikrai puiki priemonė siekiant atrasti naują vandens telkinį be pavojaus galimybės. Užtikrinkite savo ir turimos įrangos saugumą, apsisaugokite nuo nenuspėjamų sąlygų – pasinaudokite išmaniųjų priemonių pagalba ir mėgaukitės kokybiška bei saugia žvejyba!

Mūsų siūlomame asortimente – aukščiausios kokybės standartus atitinkantys „Lowrance“ prietaisai, kurie palengvins Jūsų žvejybą ir suteiks saugumo! Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite rinktis iš įvairių serijų „Lowrance“ echolotų bei jų priedų. Taip pat, visiems perkantiems šio gamintojo echolotus – padovanosime Lietuvos vandenų batimetrinį žemėlapį! Atraskite vandens telkinius ir mėgaukitės žūklės teikiamais malonumais!

Norint pažinti siūlomą produkciją, vertėtų apžvelgti ir gamintojo charakteristikas. Kaip teigia oficialus „Lowrance“ puslapis –  šis gamintojas yra žvejybinės elektronikos lyderis nuo pat pirmojo prietaiso sukūrimo dar 1957 metais. Ieškodami vis paprastesnių būdų, kaip suteikti dar daugiau funkcionalumo savo prietaisams, „Lowrance“ susipažįsta su kintančiais žvejų poreikiais ir naudojamomis technikomis. Glaudžiai bendradarbiaujant su žvejais ir įvairiomis jų asociacijomis bei klubais – „Lowrance“ echolotai vis tobulinami.

Tinkamo modelio pasirinkimas

Mes savo gausiame asortimente pasiūlysime įvairių serijų „Lowrance“ echolotų, kurie skirsis savo funkcionalumu bei parametrais. Norint išsirinkti tinkamiausią būtent jums, vertėtų atsižvelgti į žvejybinius aspektus, tokius kaip, montavimo tipas, vandens telkinio tipas. Jei mėgstate žvejoti negiliame vandenyje, Jums tinkantys „Lowrance“ echolotai turės 83 ar 200 HZ dažnį. Echolotai, turintys 50 Hz geriau veiks giliame vandenyje. Kuo didesnis dažnis - tuo detaliau galėsite matyti, kas yra ant dugno.

Skirtingi modeliai

Atsižvelgiant į šio gamintojo echolotų serijas galėsite rinktis iš įmantrių šiuolaikinių echolotų, kuriuos galėsite valdyti tik kelių mygtukų paspaudimu. „Lowrance“ echolotai skiriasi ir pagal savo galingumą . Kuo galingesnis echolotas, tuo greičiau ir detaliau bus parodoma informacija apie dugną. Galingumas pasirenkamas pagal echoloto turimą dažnį, todėl kuo mažesnis dažnis, tuo didesnio galingumo reikia. Tad galingi echolotai yra naudingesni giliame vandenyje, o ne sekliame.

Savo ruožtu patikiname, jog „Lowrance“ echolotai pasižymės išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu. Atsižvelgiant į pasirinkto modelio funkcijas galėsite mėgautis aiškiais ir tiksliais parodymais. Šie prietaisai padės Jums atpažinti galimus paviršiaus reljefo nelygumus ir aptikti žuvų judėjimą – itin tiksliai. Pirkdami šio gamintojo echolotus, komplekte rasite Kuršių marių, Kauno marių bei Baltijos jūros pakrantės ir begalės kitų ežerų batimetrinius žemėlapius. Taip pat, suteiksime 24 mėnesių garantiją!

Jei negalite savarankiškai nuspręsti kokio tipo „Lowrance“ echolotai yra reikalingi Jums – kreipkitės į patyrusią ir kompentetingą mūsų komandą! Mes mielai atsakysime į Jūsų turimus klausimus ir padėsime išsirinkti pačios tinkamiausios serijos prietaisą – būtent Jums.